Wypowiedź trenera Lechii po meczu.

Trener Lechii Gdańsk Tomasz Unton podkreślił dobrą organizację gry zespołu gości.

-Nie jest łatwo komentować to co się dzieję na naszym stadionie. Najpierw ponieśliśmy porażkę ze Śląskiem, teraz z Koroną. Przed meczem uczulałem zespół w co do szczegółów, które powodują, że traci się bramki. Muszę jednak się przyznać do błędu, którym była zmiana ustawienia. Może przez to moi zawodnicy przez dużą część gry byli zagubieni. Oddaliśmy inicjatywę w pierwszej połowie i oddaliśmy tylko jeden strzał na bramkę rywali. Chcieliśmy zagrać 4-3-3, liczyliśmy na umiejętności Vranjesa i Nazario w pojedynkach 1 na 1 ale niestety nie udało się zrealizować naszych założeń. Zespół gra tak jak przeciwnik pozwala a goście byli dzisiaj rywalem wymagającym. Korona grała twardo i nieustępliwie, tworzyła monolit i była zespołem dobrze poukładanym taktycznie co wystarczyło aby pokonać Lechię.