Widzew chce trzech piłkarzy Lechii

Na celowniku łódzkiego Widzewa znalazło się 3 piłkarzy Lechii: Damian Podleśny, Łukasz Kopka i Adam Buksa.

Damian Podleśny nie miał szans na wygranie rywalizacji z bardziej doświadczonymi Dariuszem Trelą i Mateuszem Bąkiem i w pierwszym zespole Lechii w ekstraklasie nie zagrał ani minuty

Łukasz Kopka występuje w rezerwach Lechii. W poprzednim sezonie 18-latek został włączony do kadry pierwszej drużyny, ale póki co wychowanek Lechii jeszcze w ekstraklasie nie zadebiutował.

Z grona trzech piłkarzy, którymi interesuje się Widzew, w ekstraklasie zagrał jedynie Buksa. 18-letni napastnik wystąpił w trzech meczach Lechii w ekstraklasie.

Każdy z piłkarzy Lechii miałby zostać wypożyczony do Widzewa do końca sezonu 2014/2015.