Trener Śląska o ofercie za Milę: Nie możemy się ośmieszać

-Jeśli rozmowy w sprawie Mili w ogóle miałyby być podjęte, to musi przyjść poważna propozycja. Nie możemy się ośmieszać. Włożyliśmy w Sebastiana mnóstwo pracy. Mówimy o zawodniku, który gra w reprezentacji i strzela gola Niemcom. Potrzebna jest odpowiednia kwota - mówił przed wyjazdem na mecz z Zawiszą Bydgoszcz trener Śląska Tadeusz Pawłowski.

Szkoleniowiec odniósł się w ten sposób do prób Lechii Gdańsk, która usiłuję namówić do przeprowadzki 32-letniego rozgrywającego, ale pierwszą ofertę złożyła na takim poziomie, jakby kupowała juniora. Sztab Śląska wykonał tytaniczną pracę, żeby przywrócić tego gracza do piłkarskiego życia, tymczasem Lechia Gdańsk zaczęła od złożenia oferty opiewającej się na 50 tysięcy euro.

-Bardzo źle, że ta kwestia wraca przeważnie pod koniec tygodnia. To rozbija przygotowania do meczów pod względem psychicznym. Nie podoba mi się to całe zamieszanie - dodaje trener Pawłowski. Sam Mila nie komentuje sprawy swojego możliwego odejścia ze Śląska. Zapowiedział dziennikarzom, że zrobi to dopiero po rozegraniu ostatniego meczu w grudniu.

źródło: przegladsportowy.pl