SPORTFIVE ponowie z Lechią

Dzięki podpisaniu umowy, globalna agencja marketingu sportowego po raz drugi podejmie współpracę z klubem. Tym razem bardziej szczegółowo określono płaszczyznę współpracy i oczekiwania klubu. SPORTFIVE będzie szukał nowych sponsorów dla Lechii w Polsce i za granicą. Niezaprzeczalną wartością dodaną do jakości współpracy ma być stała platforma wspólnych działań obu zespołów agencji – polskiego i niemieckiego.

Do pierwszej roboczej wizyty po podpisaniu umowy doszło 17 grudnia 2014 r. Czterech przedstawicieli SPORTFIVE z Hamburga oraz cztery osoby z polskiego oddziału firmy pracowało od rana na stadionie, tworząc bazę do przyszłej działalności.

- Jest nam bardzo miło powitać Lechię Gdańsk w europejskiej rodzinie klubów współpracujących ze SPORTFIVE. Wierzymy w potencjał marki oraz regionu i chcielibyśmy przyczynić się do rozwoju Lechii w nadchodzących latach - mówi Philipp Hasenbein Dyrektor Generalny SPORTFIVE GmbH & Co. KG w Europie.

Więcej można przeczytać na lechia.pl