Spekulacje na temat transferu Vranjesa

Niektóre portale społecznościowe informują, że Stojan Vranjes może w tym okienku opuścić Lechię. Czy to prawda?

Według portalu Mondo.ba do transferu miałoby dojść już w zimowym oknie transferowym. Sam Vranjes w rozmowie z portalem podkreśla, że jest otwarty na rozmowy.

Czekam, aby zobaczyć, jak rozwinie się moja sytuacja. Jestem zadowolony z pobytu w Gdańsku, ale muszę szczerze przyznać, że cieszy mnie zainteresowanie Legii. Na razie jest zbyt wcześnie, żeby w kwestii mojego ewentualnego przejścia do Legii powiedzieć coś konkretnego- mówi Vranjes portalowi Mondo.ba.
Jestem otwarty na rozmowy, ale podkreślam, że mój obecny klub jest na pierwszym planie. Jeśli jednak władze Lechii zaakceptują ofertę Legii, to nie będzie dla mnie problemem założyć koszulkę warszawskiej drużyny dodaje Vranjes.