Paweł Dawidowicz na wypożyczenie?

Jak informuje serwis Onet.pl wszystko wskazuje na to, że Paweł Dawidowicz powędruje na wypożyczenie - informuje portugalski "Record". 19-letni obrońca trafił do Benfiki z Lechii Gdańsk, ale nie wywalczył sobie miejsca w składzie i wylądował w drużynie rezerw, gdzie podczas meczów zazwyczaj również zajmuje miejsce na ławce. Łącznie wystąpił zaledwie w dziewięciu meczach portugalskiej Segunda Liga, przez 327 minut przebywając na boisku. Nic nie wskazuje na to, żeby jego sytuacja miała ulec w najbliższym czasie zmianie, dlatego w zimowym okienku transferowym Dawidowicz ma zostać wypożyczony do klubu, w którym będzie mógł dostawać szansę na grę. Paweł Dawidowicz trafił do Benfiki Lizbona za 2 miliony euro z Lechii Gdańsk.

źródło :Onet.pl